​Šauniausia kelionė

,,Šauniausia kelionė“ yra speciali programa, kuri padeda žmogui susipažinti su Jėzumi, tapti Jo draugu. Šią kelionę 10 grupės paslaugų gavėjai pradėjo vasario mėnesį, kai venoje iš pamokų, apsilankė sveikatos ministras Aurelijus Veryga.

Paslaugų gavėjai daug sužinojo koks iš tiesų yra Jėzus, kaip jis myli žmones, kaip jis jais rūpinasi? ,,Šauniausia kelionė“ buvo linksma ir maloni, kurios metu buvo mokomasi maldų, spalvinami paveikslėliai, šlovinamas Viešpatis, žiūrimi filmukai. Buvo pateikta daug istorijos iš Biblijos apie pasaulio sukūrimą, apie nuodėmes, apie tikėjimą, apie Dievo stebuklus, apie meilę ir, kad Dievas atsiuntę į žemę savo sūnų, kad mes visi būtume išgelbėti. Evangelijoje pagal Joną, 3 skyriuje parašyta „Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Juo tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.“

Rugpjūčio 12 dieną ,,Šauniausia kelionė“ pasibaigė. 10 grupės paslaugų gavėjai gavo pažymėjimus, kad susipažino su Dievu, taip pat gavo dovanų, kurios atkeliavo iš tarptautines organizacijos „ Samariečio krepšys“.

Šią veiklą organizavo sielovados darbuotojas ir socialinė darbuotoja. Pažymėjimus ir dovanas įteikė įstaigos vadovas.