​Socialinio darbuotojo šventė Pabradės socialinės globos namuose

Rugsėjo 27 yra socialinio darbuotojo diena, tai nepaprastų žmonių diena, žmonių kurių širdys kupinos gerumo ir žmogiškos atjautos.

Pabradės socialinės globos namuose, jau tapo tradicija, šia proga organizuoti šventę ir ypatingai pagerbti visus dirbančius šioje įstaigoje. Skambant muzikai, į vasaros teatro patalpas rinkosi ir garbingi svečiai: Lietuvos Respublikos seimo nariai Gintautas Kindurys ir jo patarėja Vida Rastenienė, Vytautas Rastenis, Lietuvos Socialinių paslaugų departamento direktorius Alvydas Masiulis, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus vedėja Eglė - Jakštaitė Rouda, Pabradės ,,Ryto“ gimnazijos direktorė Laima Markauskienė, Švenčionių profesinio rengimo centro direktorė Milda Gustienė – Vilniškė ir dėstytoja Loreta Kazakevičienė, Gen. S. Žukausko poligono naudojimo kontrolės ir šaudyklų skyriaus viršininkas, kapitonas Saulius Šilinis, Pavoverės pasienio užkardos vadas Saulius Nekraševičius, taip pat socialinės paramos skyriaus darbuotoja Jolita Lazdinienė, Švenčionių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Pabradės filialo vedėja Gražina Dargytė, Pabradės bendruomenės ,,Domus“ pirmininkas Romas Kerulis, kurie turėjo galimybę apžiūrėti parodas tiek lauke, tiek viduje, sudalyvauti foto sesijoje prie floristikos fiestos eksponatų muzikiniame skverelyje ir tapti šios gražios šventės dalimi.

Šventės pradžioje nuskambėjo gyventojų eilės ir nuoširdūs dėkingumo žodžiai darbuotojams už rūpestį, už šilumą, už gebėjimą suprasti ir visada būti šalia. Besiklausant, turbūt ne vienam iš esančių salėje, nubyrėjo ašara. Po nuoširdžių žodžių, Lietuvos Respublikos seimo nariai Gintautas Kindurys ir Vytautas Rastenis įteikė padėkos raštus, vyriausiąjai buhalterei Janinai Vitkevič, padalinio vadovei užimtumui Onai Raguckienei, buities sektoriaus vadovei Galinai Garlevičienei, sandėlininkei Liudmilai Lavrinovičienei, taip pat, Lietuvos Socialinių paslaugų departamento direktorius Alvydas Masiulis įteikė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio padėkos raštus, buhalterei Reginai Sliusarenko, vyresniąjai slaugytojai Laimai Šerėjienei, socialinio darbuotojo padėjėjai Elenai Pūkėnaitei, kurie visada pasižymi geru ir atsakingu darbu, yra pareigingi ir iniciatyvūs, kiekvienas yra savo srities specialistas.

Puikus ir visada visus stebinantis, pantomimos grupės pasirodymas, tai spektaklio ,,Namai“ ištrauka, po kurio žodį tarė įstaigos vadovas Vytautas Vigelis ir padėkojo visam kolektyvui už nepriekaištingą, kūrybingą, darnų bendrą darbą ir įteikė apdovanojimus 10 ir 20 metų įstaigoje pradirbusiems darbuotojams.

O koks gi ruduo be rudens madų šou? Įspūdingas merginų pasirodymas, kuris dvelkė rudeniška elegancija, o po šio pasirodymo sekė 25 metus įstaigoje pradirbusių darbuotojų apdovanojimai, kuriuos įteikė įstaigos vadovas.

Daug šiltų emocijų sukėlė gyventojų aerobikos grupės pasirodymas, kuris yra pelnęs daug įvairių apdovanojimų Lietuvoje ir už jos ribų. Po gražaus pasirodymo tęsėsi sveikinimai ir apdovanojimai 35-40 metų įstaigoje pradirbusiems darbuotojams. Ypatinga pagarba ir nuoširdžiausi padėkos žodžiai, darbuotojams pradirbusiems 40 metų, gydytojai - psichiatrei – neurologei Gėnei Markvaldienei, socialinio darbuotojo padėjėjai Valerijai Mazurai ir aplinkos gerinimo specialistei, daugelį metų dirbusiai pedagoge, padalinio vadove Teresei Prunskienei. Toliau šventinę nuotaiką lydėjo nuotaikinga, užimtumo specialisto atliekama, daina ,,Lietaus dukra“.

Šventės kulminacija, geriausių 2019 metų darbuotojų apdovanojimai: geriausias socialinis darbuotojas – Svetlana Varnienė, geriausia socialinio darbuotojo padėjėja – Anna Šurpickaja, geriausia užimtumo specialistė – Violeta Mickevičienė, geriausia slaugytoja – Daiva Sluckaitė, geriausia slaugytojos padėjėja – Kristina Sadovskaja. Nominacijas paskelbė ir įteikė apdovanojimus įstaigos vadovas Vytautas Vigelis.

Po apdovanojimų, visos bendruomenės vardu, 40 metų pradirbusi įstaigoje, Teresė Prunskienė padėkojo vadovui Vytautui Vigeliui už rūpestį, supratimą, paguodos žodį, palinkėjo drąsių idėjų, prasmingų tikslų išsipildymo, palankaus vėjo ir ištikimų bendrakeleivių, neišsenkančios energijos ir sveikatos, džiaugsmo ir tiesiog puikios nuotaikos!

Šventės pabaigoje dainavo Vytautas Šiškauskas, kurio nuoširdus bendravimas, nuostabios dainos, suteikė visiems puikios nuotaikos.

Belieka tik pasidžiaugti nuostabiu renginiu ir puikiu kolektyvu gebančiu džiaugtis gražiais bendrais darbais ir džiuginti kitus.