Vaikų vasaros stovykla „Kelionė į menų šalį“

Šių metų rugpjūčio 24-26 dienomis, Pabradės Nijolės Genytės socialinės globos namų paslaugų gavėjai ir Švenčionėlių meno mokyklos mokiniai paskutines vasaros dienas praleido linksmai, išradingai ir turiningai. Stovyklos ir bendro projekto vadovė su kolegėmis pasistengė, kad veiklos būtų ne tik įdomios, įtraukiančios, bet ir praturtinančios naujais įspūdžiais, lavinančios gebėjimus ir ugdančios kūrybiškumą.

Pirmą ir antrą dienomis veiklos vyko Švenčionėliuose prie Žeimenos upės esančioje laisvalaikio aikštelėje. Čia vaikai, mokytojų padedami, užsiėmė kūno perkusija, muzikos terapija, piešimu su augalais ir dažais, gamtos spalvų ir žemės menais, vyko kelionė į šachmatų šalį, buitiniai socialiniai šokiai gamtoje.

Trečioji stovyklos diena prasidėjo smagia išvyka į Linkmenų plaktukų muziejų, kurvaikai susipažino su gausia muziejaus ekspozicija ir vietinių meistrų kalvystės darbais.

Iš Linkmenų stovyklautojai į namus dar neskubėjo. Visų trijų dienų veiklas vainikavo, Kaltanėnuose surengtas, aktyvus nuotykių žaidimas „Misija – lobis“. Komandoms teko gerokai pamiklinti kojas ir pasukti galvas, kol lobis buvo surastas. Tačiau adrenalino ir pačių geriausių emocijų užtaisas buvo garantuotas.

Visivaikai atvykę į stovyklą buvo papuošti ženkliukais su šypsenėlėmis, o stovyklą uždarant gavo padėkas.