Edukacinis užsiėmimas “Širdelė mano“

Norime pasidalinti keliomis akimirkomis iš Nijolės Genytės socialinės globos namų 5 ir 16 grupių paslaugų gavėjų pasiruošimo Šv. Valentino dienai.

Šv. Valentino diena – tai gėrio, šypsenų, meilės ir draugystės diena, kuri neatsiejama nuo širdelių gaminimo ir širdžiai mielų suvenyrų dovanojimo. Pati geriausia dovana – ta, kurią pagaminome savo rankomis ir įdėjome dalelę savo širdies. Šia proga, vasario 14 dieną Nijolės Genytės socialinės globos namuose vyko edukacinis užsiėmimas „Širdelė mano“, kurį vedė socialinės darbuotojos Rita Melenikova ir Gendrika Taraikavičienė. Užsiėmimo metu tvyrojo labai draugiška atmosfera bei nuoširdūs pokalbiai. Paslaugų gavėjos buvo puikios nuotaikos, mokėsi gaminti tešlą ir kepti širdelių formos sausainius.

Į užsiėmimą buvo įtrauktos dvi paslaugų gavėjos, kurioms skirta trumpalaikė socialinė globa mūsų įstaigoje. Joms viskas buvo nauja ir ypatingai įdomu. Smagiausia ir svarbiausia yra tai, kad paslaugų gavėjos užsiėmimo metu rado naujų draugų, kurie padėjo išmokti naujų dalykų, atskleisti save.

Visą savaitę, prieš Šv. Valentino dieną, 5 ir 16 grupių paslaugų gavėjos aktyviai ruošėsi šventei: piešė, spalvino, aplikavo širdeles panaudojant įvairias technikas. Puošė širdelėmis savo patalpas, padarė daugybę atvirukų bei darbelių. Eksponavo darbelių parodas Pabradės miesto bibliotekoje ir Nijolės Genytės socialinės globos namuose. Tai buvo gera proga linksmai ir maloniai praleisti laiką kartu, jaučiant socialinių darbuotojų bei socialinių darbuotojų padėjėjų pagalbą ir palaikymą.

Parengė 5 ir 16 grupių socialinės darbuotojos Rita Melenikova bei Gendrika Taraikavičienė