JAUNIMO IR NEĮGALIŲJŲ FIZINIO AKTYVUMO IR BADMINTONO SPORTOSKATINIMAS

NIJOLĖS GENYTĖS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI VYKDO SPORTO PROJEKTĄ

,,JAUNIMO IR NEĮGALIŲJŲ FIZINIO AKTYVUMO IR BADMINTONO SPORTOSKATINIMAS,,

FINANSUOJAMĄ SPORTO RĖMIMO FONDO LĖŠOMIS, KURĮ ADMINISTRUOJA ŠVIETIMO MAINŲ PARAMOS FONDAS“

Džiaugiamės, kad fizinį aktyvą skatinantis projektas ,, Įkvėpti judėti“ įsibėgėjo ir jau antrą mėnesį aktyviai vyksta grupinės badmintono treniruotės.

Siekiant formuoti negalią turinčių vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų įprotį gyventi fiziškai aktyviai parengėme naują fizinio aktyvumo skatinimo ir sveikatos ugdymo programą. Programoje badmintono sportas numatomas tiek treniruočių, tiek stovyklų metu. Treniruočių metu užtikrinama ne tik smagi nuotaika, bet ir neįgaliųjų fizines galimybes bei poreikius atitinkantis fizinis aktyvumas, kuris padės sureguliuoti svorį, stabilizuos neįgaliųjų psichoemocinę būseną ir vidinę darną, didins ištvermę ir gerins judesių koordinaciją. Pasitelkus išmaniąsias technologijas leis kiekvienam dalyviui stebėti asmeninius fizinius pokyčius, o treneriai žymės bei seks lankomumą ir vertins sveikatos progresą įtraukiant pačius dalyvius. Treneriai tiesioginiu būdu palaikys ryšį su kiekvienu dalyviu, vykdys apklausas ir motyvuos tęsti veiklas.

Projekte dalyvaus 4 grupės po 15 asmenų. Kiekviena grupė dalyvaus treniruotėse po 3 mėnesius – 3 kartus per savaitę po 60 minučių. Treniruotės vyks įmonės ,,Intersurgical“ sporto salėje pirmadieniais ir Nijolės Genytės socialinės globos namų sporto salėje trečiadieniais ir penktadieniais.

Baigus treniruočių programą kiekvienas dalyvis gaus prizą ir jam bus sudarytos galimybės integruotis į reguliarias badmintono treniruotes.