Pažintinė ekskursija į miestą

Liepos 7 dieną paslaugų gavėjams 6, 8 ir 4 grupių organizavome išvyką į Pabradės miestą. Eidami grožėjomės mūsų miesto gamta, tekančia Žeimenos upe, kuri mums labai patinka dėl savo vaizdingų upės vingių ir slėnių, prie jos tiesiog gera pabūti, pailsėti ir patirti tik pačias geriausias emocijas.

Taip pat aplankėme Pabradės Švč. Mergelės Marijos Šeimos Karalienės bažnyčią, kuri yra pakankamai neseniai iškilusi 2007m. . Su vaikais kartu aptarėme, jog ji gerokai erdvesnė ir talpina didesne bendruomene, ją puošia šiuolaikiškos išgaubtos formos. Kartu prisiminėme bažnyčios istoriją, jog ankščiau meldėmės nedidelėje buvusiu stačiatikių cerkvėje įrengtoje Šv. Juozapato bažnyčioje. O vėliau didėjant bendruomenei buvo nuspręstą pastatyti šią nuostabaus grožio bažnyčią. Nuo bažnyčios kalnelio stebėjome visą Pabradės panoramą ir džiaugiamės, kad esame šio jaukaus miestelio dalimi.

Nusileidus nuo bažnyčios kalnelio užsukome į „Varnelės“ kavinę. Turėjome progą pasivaišinti desertais, ledais, pyragais, išgerti limonado. Paslaugų gavėjai draugiškai bendravo sėdint už staliukų, dalinosi įspūdžiaisir pamatytais vaizdais, buvo puiki atmosfera. Visi su gera nuotaika ir pilni naujų įspūdžių grįžome į namus.

Išvyka organizavo soc. darbuotojos : DanutaŠostakovskaja ir Kristina Grigienė.